Pozitie : Lucrator Comercial – Supermarket - Jumbo si Plus - Olanda (zona Breda si Goes)
În supermarket, vei lucra ca lucrator commercial – pus marfuri pe rafturi. Supermarketul primeste vizitatori de tot felul de naționalități. Prin urmare, este important să vorbiți bine engleza și să nu vă fie frică să o vorbiți.
Veti avea diferite ture.
Magazinele sunt deschise de la 08:00 la 18:00. Joi și vineri, este noaptea cumpărăturilor până la ora 20:00. Duminica, magazinul este închis și ești mereu liber.
De multe ori va trebui să lucrați de la 08:00 la 18:00 sau până la 20:00. Prin urmare, puteți lucra zile lungi și multe ore.
Dacă trebuie să lucrezi până la ora 20:00, primești o indemnizație de masă de la client și astfel nu trebuie să te ocupi de masa ta de seară. Mâncare gratuită!
Prima perioadă va fi ceva mai liniștită, vei face aproximativ 30 de ore pe săptămână. După câteva săptămâni, când te-ai instalat, va fi mai aglomerat și vei putea lucra cu normă întreagă.
Salarizarea bruta : DE LA 14,71 € - 15,15 € / ora (poate fi mai mare in functie de activitate, ture, zile de lucru)
Salarizare ore suplimentare: 135% - 175% € / ora
Ore de munca: minim 40 ore pe saptamana – maxim 55
Ore concediu : 5 ore platite pentru fiecare 40 de ore lucrate.
Plata salarizare: Saptamanal.
Training /Pregatire Asigurata
Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 126 Euro / Saptamana (se retrage din salariu) .
Cazari in campusuri, pensiuni sau casute tipic olandeze. Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 10 -40 km.
O casa are 2 - 8 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc.
Transport local – masina serviciu:
Angajatorul pune la dispozitie o masina la 1-3 persoane , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.
Transport Romania – Olanda – Platit de candidat, la alegere (autocar, avion, masina personala)
Contract pe perioada : MINIM 3 luni.
Candidatul ideal poseda:
- Minim 20 ani
- Engleza – Mediu/Avansat
- Permis de Conducere – prezinta avantaj (60 EUR/bonus salarial/luna)
- Apt medical – clinic sanatos
- Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;
- Experienta anterioara in logistica/productie
Daca sunteti interesat/a ne puteti contacta la 0213108369 sau pe adresa job@eurolife-consulting.ro sau aplicati mai jos si va vom contacta noi in maxim 24 ore .